Doğanın amaçladığı gibi Aloe

Forever Living, dünyanın en büyük aloe vera ve aloe vera bazlı ürün yetiştiricisi ve üreticisidir. Bu işin uzmanı olarak, biz Aloe Vera Company Şirketiyiz.
Kendimizi, sağlık ve güzellik için doğanın en iyi kaynaklarını aramaya ve bunları tüm dünya ile paylaşmaya adadık. Forever olarak, aloe bitkisinin faydalarını tümlemek ve geliştirmek için saf aloe verayı, doğal ve bilimsel olarak geliştirilmiş, özenle seçilmiş içeriklerle birleştiriyoruz.

Üretim yerinden size.

Aloe toprağa ekildiği andan itibaren, elinize ulaşıncaya kadar süreci kontrol ediyoruz.
Aloe bitkisinin yetiştiği topraklara sahibiz. Aloe bitkilerimiz elle toplanır ve etkili yaprak içi jeli özenle çıkarmak için el kullanılır ve size en hakiki, en taze aloe vera jelini sunuyoruz. Aloe, daha sonra tazeliğini koruması için hasat edildikten sonra saatler içinde bakterisiz ortamda işlenir.
Üretim sürecimiz boyunca, tam da doğanın tasarladığı gibi, aloe veranın gücünü tamamıyla sürmenizi sağlamak için yılda 1.4 milyondan fazla kalite testi gerçekleştiriyoruz. Bir aloe yaprağının içini açıp, jeli doğrudan bitkiden tükettiğinizi düşünün.
Aloe ürünlerimiz, Uluslararası Aloe Bilim Konseyi’nin içerik ve saflık için onayını alan ilk ürünlerdir. Faydaları arasında, sağlıklı sindirime yardımcı olmak, sağlıklı bir bağışıklık sistemini teşvik etmek, doğal enerji düzeylerini sağlamaya yardımcı olmak ve diş sağlığı ve hijyeni bulunmaktadır.

DIANA VAN DER Hakkında

Een aantal jaren geleden ben ik dit prachtige bedrijf tegen gekomen. Wanneer je open staat voor verandering komt er iets op je pad om wat voor reden dan ook. Mijn achtergrond is in de mode, daarna een 12tal jaren in het bankwezen waar ik door een reorganisatie moest vertrekken. Ik wilde heel erg graag, naast ons gezin, mijn man Robert en onze 2 jongens, vanuit huis een inkomen opbouwen. Daar ik in al mijn vorige functies, zowel als filiaalleidster in de kleding als bankmedewerker, de klant als middelpunt zette is dit dé uitgelezen kans voor mij om mensen te helpen met zowel gezondheid als inkomen. Gezondheid door middel van het kennis laten maken met ruim 120 producten op Aloë Vera gebied en laten zien hoe je hier een inkomen mee kunt opbouwen. En laten we wel wezen, een gezonde financiële situatie zorgt voor gezondheid in het hoofd en lijf! Forever is een zeer geliefd bedrijf waar alle mensen met plezier mee samen werken. En het maakt niet uit of het voor een bijverdienste is of voor een modaal inkomen. Alles is mogelijk en dat sprak mij enorm aan, het opbouwen van onze eigen toekomst, zoals wij dat willen. En in ons tempo! Ik kan wel zeggen dat dit de beste keuze is geweest die ik ooit heb gemaakt. Bij ons gezin zijn en hun alles kunnen geven. Met enthousiaste groet, Diana van der Wal

Daha fazla anlat!

Ne hakkında bilgi edinmek istersiniz?
Ürünler İşletme İkisi
İletişim bilgilerinizi girerek, pazarlama tekliflerimizi  Gizlilik İlkesi.

Purists will love Forever Aloe Vera Gel© made with 99.7% pure inner leaf aloe vera.

  • Ek koruyucu içermez
  • Sağlıklı sindirimi destekler
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler
  • Besin emilimini destekler
  • Doğal enerji düzeylerini korumaya yardımcı olur
  • Vegan dostu
  • Vejetaryen dostu
  • Glütensiz

Farkı Tattınız mı?

Bu sayfa, resmi bir Forever Business Owner kullanıcısına aittir
Telif Hakkı © 2023 Forever Living Products
x
En iyi deneyimi yaşamanız için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.! More info.